TOP servis® s.r.o.
Kamenická 5,
170 00 Praha 7

Tel: (+420) 233 375 330
Tel: (+420) 233 376 794
Fax: (+420) 233 370 216
Mobil: (+420) 731 471 821
(remove XX) info XX @topservis XX .cz

IČ: 64940110
DIČ: CZ64940110


O společnosti

Rozsah služeb

Naše společnost nabízí prodej, záruční a pozáruční servis, pronájem a leasing kancelářské techniky značek Minolta, Canon, Ricoh, Sharp, Hewlett Packard, dodávky kompletní kanceláře včetně výpočetní techniky, stavby PC na zakázku a správy počítačových sítí. Z toho plyne i poskytování poradenských a konzultačních služeb.

Všichni vyškolení technici musí znát více než jednu prodávanou značku a to i různé typy zařízení tj. faxy, tiskárny, kopírky   a další vybavení kanceláří, aby pro jednoho zákazníka nemuselo jezdit více mechaniků. Snížení zbytečných výdajů zákazníků je z dlouhodobého hlediska i náš zájem.

Zároveň provádíme i pravidelné elektro revize.

Dodávky spotřebního materiálu všech známých značek včetně papíru patří k našemu kompletnímu servisu.

Cíl naší firmy

Je takový, aby při dalším rozvoji kopírovacích a tiskových potřeb jste se s důvěrou obrátili na firmu Kancelářská technika TOP servis® s.r.o. a my abychom tyto potřeby uspokojili.

Časové období zabezpečení náhradních dílů

Standardní náhradní díly jsou ve skladu v Praze, který v současné době obsahuje přibližně 5 000 položek.  Z tohoto skladu si doplňují technici své autosklady, aby v drtivé většině případů byli schopni opravit stroj okamžitě na místě.

Nestandardní díly se dopravují z centrálních skladů od 48 hodin do týdne dle typů stroje. Náhradní díly na staré stroje ( některé Vámi používané typy jsou starší více jak 10 let ) je možné získat z již vyřazených zařízení dle požadavků a dohody se zákazníkem.

Provedení servisního zásahu

Servisní zásahy musíme rozdělit na expresní příjezdy do 4 hodin určené pro centrální rozmnožovny, nepřetržité provozy atd.

Klasické servisní zásahy jsou provedeny do 24 hodin od nahlášení. V případech, kdy nelze stroj opravit okamžitě na místě, zapůjčíme srovnatelné zařízení. Technici mají k dispozici řadu kopírek od nejmenších až po velkokapacitní stroje s rychlostí přes 60 kopií pro černobílé kopírovaní. Barevné stroje jsou k dispozici včetně tiskových řadičů.